kontakt@traduspa.pl
+48 508 228 335
español
Nie wystarczy przełożyć.
Trzeba wytłumaczyć sens i intencje mówcy.

Agnieszka Kostrzak-Kirylak

Tłumacz języka hiszpańskiego
 

Wykonuję tłumaczenia ustne i pisemne z i na język hiszpański oraz z języka angielskiego. Specjalizuję się w tłumaczeniach technicznych i prawniczych. Od 2006 przetłumaczyłam setki stron dokumentów, spędziłam wiele godzin na halach produkcyjnych, budowach czy kopalniach oraz na różnorodnych spotkaniach biznesowych w roli tłumacza. Wykonuję tłumaczenia także dla branży AVT — w moim dorobku znajduje się m.in. tłumaczenie kilkudziesięciu odcinków hiszpańskiego serialu telewizyjnego. Dodatkowo nauczam języka hiszpańskiego.

Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Śląskim oraz studia podyplomowe dla tłumaczy tekstów specjalistycznych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Nieustannie rozwijam swoje umiejętności, zdobywam doświadczenie w nowych obszarach oraz pogłębiam wiedzę z dziedziny tłumaczenia m.in. uczestnicząc w branżowych w konferencjach, kongresach czy szkoleniach. 

 

 

"Tłumacz jest jak dyżurny ruchu. Kieruje skojarzenia na określone tory, a kiedy oryginał da się odczytywać rozbieżnie, chcąc nie chcąc przestawia zwrotnice."

Zaufali mi